Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Meyvelerin Yararları

Narın faydaları nedir?
Meyvelerin faydaları hakkında merak edilenler... Mandalina nasıl bir meyvedir? İçeriğinde hangi yararlı maddeler bulunur? Mandalinanın insan sağlığına yararları nelerdir? Mandalina nasıl tüketilmelidir? Fazla tüketilmesinin herhangi bir zararı var mıdır? Portakal nasıl bir meyvedir? İçeriğinde hangi yararlı maddeler bulunur? Portakalın yararları nelerdir? Portakal nasıl tüketilmelidir? Elma nasıl bir meyvedir? İçeriğinde hangi yararlı maddeler bulunur? Elmanın insan sağlığına yararları nelerdir? Elma nasıl tüketilmelidir? Ayva nasıl bir meyvedir? İçeriğinde hangi yararlı maddeler bulunur? Ayvanın insan sağlığına yararları nelerdir? Ayva nasıl tüketilmelidir? Fazla ayva tüketilmesinin herhangi bir zararı var mıdır? Nar nasıl bir meyvedir? Narın içinde hangi vitaminler bulunur? Nar nasıl tüketilmelidir? Limonun içinde hangi vitaminler yer alır? Limonun yararları nelerdir?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin