Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Meyvelerin Faydaları

Muzun yararları nelerdir?
Meyve yemenin yararları hakkında bilmeniz gerekenler... Çileğin nasıl temizlenmesi gerekir? Dişlere faydaları nelerdir? Ağız kokusuna iyi gelir mi? Kolesterolü düşürücü etkisi var mı? Muzun içinde hangi vitamin ve mineraller bulunur? Muz çok enerji veren bir meyve midir? Sporcular neden muz yemeği tercih eder? Muz krampları nasıl önler? Günde kaç elma yersek daha sağlıklı oluruz? Elmanın hangi türleri daha faydalıdır? Elmanın kan basıncına nasıl bir etkisi vardır? Ayva ishale iyi gelir mi? Elmanın mide ve bağırsaklara etkileri nelerdir? Kanı temizleyici özelliği var mıdır? Portakalda hangi vitaminler yoğun olarak bulunur? Tüm turunçgiller ortak özelliklere mi sahiptir? Portakal nasıl tüketilmeli? Ne kadar portakal yiyebiliriz? Şeftalinin kabızlığı giderici etkisi var mıdır? Hazımsızlık sorunu olanlara şeftali önerilir mi? Şeftali idrar yollarını temizler mi? Hangi organlar için faydalı bir meyvedir? İncirin hangi organlara faydası vardır? İncirin çekirdeklerini ağızda kırarak yemek söylendiği gibi önemli mi? İncir, kanser oluşumuna karşı kullanılıyor mu?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin