Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Meyve Soyma Yöntemleri

Nar nasıl ayıklanır?
Meyve soymanın püf noktaları... Nar ayıklamanın püf noktaları nelerdir? Sıçratmadan soymanın yolu var mıdır? Karpuz ve kavun keserken nelere dikkat etmek gerekir? Kavunun çekirdeklerini nasıl ayırabilirsiniz? Portakalı bıçakla mı elle mi soymak daha pratiktir? Elmayı ne şekillerde soyabilirsiniz? Portakal soyma yöntemleri nelerdir? Sorularınızın yanıtları UZMANTV'de! Elmayı kolay soymanın püf noktaları nelerdir? Neresinden başlayarak soyulmalı? Dilimledikten sonra soyarsak daha kolay mı olur? Portakala nasıl kesik atılır? Ne kadar derinden soyulmalı? Bıçakla mı elle mi soymak gerekir? Narı ayıklamanın püf noktaları nelerdir Elle mi bıçakla mı daha kolay olur? Nasıl daha az sıçratarak nar yiyebiliriz?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin