Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Meyve Nasıl Soyulur

Ananas nasıl dilimlenir?
Meyve soyma yöntemleri hakkında merak ettikleriniz... Hangi meyve için nasıl bir bıçak kullanmak gerekir? Tropikal meyveler nasıl servise hazır hale getirilir? Mango gibi meyveleri soymanın kolay yolları nelerdir? Avokado nasıl bir meyvedir? Avokadoyu nasıl yenmeye hazır hale getirebiliriz? Ananas nasıl soyulur? Soyarken ne tür bir bıçak kullanabiliriz? Mango nasıl dilimlenir? Kivi soymanın püf noktaları nelerdir? Kiviyi soymadan yemek için nasıl bir yöntem uygulanır? Hindistancevizinin suyu nasıl çıkarılır? Hindistancevizinin etli kısmına nasıl ulaşabiliriz? Sorularınızın yanıtları UZMANTV'de! Ananas nasıl soyulur? Nasıl bir bıçak gerekir? Ananası dilimlerken nelere dikkat edelim? Avokado soyulur mu? Avokado nasıl ezilir? Nasıl yenir? Nasıl yersek daha lezzetli olur? Mango nasıl bir meyvedir? Nasıl soymak gerekir? Mango nasıl yenir? Hindistancevizinin suyu nasıl çıkartılır? Hangi malzemeler gerekir? Hindistancevizinin etine nasıl ulaşırız? Nelere dikkat edilmeli? Kivi soymanın püf noktası nedir? Soymadan yemek istiyorsak nasıl bir yol izlemeliyiz?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin