Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Meyhane Pilavı Yapmayı Öğrenin

Meyhane pilavı nasıl yapılır?
Meyhane pilavı yapmayı uzmanından öğrenin... Meyhane pilavı için gereken malzemeler nelerdir? Meyhane pilavı için ne kadar bulgur gerekir? Ne kadar et gerekir? Meyhane pilavının garnitürleri nelerdir? Meyhane pilavı nasıl pişirilir? Malzemeleri hangi sırayla tencereye alalım? Önce eti mi kavuralım? Bulguru ne zaman ekleyelim? Meyhane pilavı için bulgur su oranı nasıl olmalı? Meyhane pilavını nasıl bir ateşte pişirelim? Pilavı ne zaman demlenmeye alalım? Ne kadar süre demlendirelim? Ocaktan aldıktan sonra nasım dinlendirelim? Meyhane pilavı nasıl servis edilir? Meyhane pilavı için nasıl bir et kullanalım? Meyhane pilavı yaparken kullandığımız bulgurun kalitesi nasıl olmalı? Et suyuna yaparsak daha mı lezzetli olur? Bulgur su oranını nasıl doğru ayarlayabiliriz? Nasıl bir tencerede yapalım? Pilavı demlendirirken nelere dikkat edelim?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin