Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Mesane Kanseri ve Tedavisi

Mesane tümörünün belirtileri nelerdir?
Mesane nedir? Mesane kanserinin nedenleri nelerdir? Mesane tümörü nasıl anlaşılır ve kanser teşhisi nasıl konur? Mesane kanseri tedavi aşamaları neler? Tedavi sonrasında nelere dikkat etmeli? Cevapları UZMANTV'de... Mesane nerede bulunur? Vücuttaki işlevi nelerdir? Hangi organlara bağlı olarak çalışır? Hücrelerin çalışması nasıl bozulur? Alkol, sigara ve beslenme ne kadar etkilidir? Geç tuvalete çıkmak sakıncalı mı? Hangi meslek grupları risk altında? Vücudun hangi bölgelerinde yanma olur? İdrardan anlaşılır mı? Ağrı veya sızı olur mu? Kesin tanı için hangi testler yapılır? Hastalığın hangi evresinde teşhis konulabilir? Erken teşhis imkânı var mı? Erken teşhis neden önemli? Tedavide hangi yöntemler kullanılıyor? İlaçla tedavi yapılabilir mi? Tedavide başarı oranı nedir? Alternatif yöntemlerle tedavi mümkün mü?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin