Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Mermi Çeşitleri

Av için uygun mermiler nelerdir?
Mermi türleri hakkında merak ettikleriniz... Kalibre ne anlama gelir? Farklı kalibredeki mermilerin arasındaki farklar nelerdir? Halk arasında domdom kurşunu olarak adlandırılan domuz kurşunu nasıl bir kurşun türüdür? İzleyin, avcılıkta ne tür mermiler kullanılır, mermi alırken nelere dikkat etmek gerekir, uzmanından öğrenin. Çap ile kalibre aynı şey midir? Merminin hangi ölçüsüdür? Hangi kalibredeki mermiler daha çok satılır? Neden farklı kalibrede mermiler var? Hangileri daha öldürücüdür? Hangi mermiler hangi amaçlarla kullanılır? Merminin malzemesi önemli mi? Markasına bakarak mı almak gerekir? Kaliteli ve kalitesiz mermi arasında ne tür farklar olabilir? Av için kullanılan fişek ve kurşunlar nelerdir? Silaha uygun olanını nasıl seçmeliyiz? Her tüfek mermisinde saçma olur mu? Saçma nasıl dağılır? Domdom kurşunu hala üretiliyor mu? Hangi silahlara uygundur? Domdom kurşunu hangi durumlarda tercih edilir?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin