Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Menopozda Dikkat Edilecekler

Nasıl bir beslenme ile menopozu geciktirmek mümkün?
Menopozdan sonra kilo almak daha mı kolaylaşır? Sigara ve alkol menopoz döneminde daha mı zararlı? Menopozdan önce beslenmeyi düzenleyerek menopozu geciktirmek mümkün mü? Bu dönemdeki sıcak basmasını engellemek için ne tür besinler tüketmeliyiz. Kadınlar için çok zorlu bir dönem olan Menopoz döneminde, etkilerinden en az zarar görmek için neler yapılabileceğini uzmanımızdan videolarla öğrenin. Alkol menopozun yarattığı olumsuz etkileri körükler mi? Menopoza giren kadın daha fazla mı özen göstermeli? Günlük miktar ne kadarla sınırlı tutulmalı? Menopoz doğru beslenme ile geciktirilebilir mi? Ertelemeyebilir miyiz yoksa menopozun etkilerini mi azaltabiliriz? Menopoz öncesi nasıl bir beslenme düzenine sahip olmalıyız? Menopoza giren kadın neden şişmanlar? Hormon dengesi mi etkilidir? Metabolizma hızı düşer mi? Menopoza giren kadınlar şişmanlamayı engellemek için ne tür hareketler yapılmalı? Yürüyüşe ne kadar zaman ayrılmalı? Menopozda bedeni zinde tutmanı yolu nedir? Terlemeyi engelleyecek besinler var mı? Bu tip şikâyetleri azaltmak için neler yapmalıyız?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin