Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Menopoz Döneminde Cinsellik

Menopoza giren kadın hamile kalabilir mi?
Menopozda cinsel yaşam hakkında merak ettikleriniz... Menopoz döneminde kadınlar bedenlerini nasıl algılamaya başlar? Menopozlu kadınlar eşlerinin kendilerine nasıl yaklaşmaya başlayacağını düşünür? Cinsel performanslarıyla ilgili ne gibi kaygılar duyar? Kadınlar menopoz sonrası en sıklıkla hangi fizyolojik sorunları yaşar? Bu sorunlar kadınlarda ne gibi cinsel şikayetlere yol açar? Menopoz döneminde hangi psikolojik ve fizyolojik etkenler cinsel isteği azaltır? Menopoza giren her kadında cinsel istek azalması görülür mü? Hangi tip düşünceler cinsel isteğin azalmasında etkili olur? Hormonal değişiklikler cildi ve dokuları nasıl etkiler? Cinsel organların yapısı ve sıvılar nasıl etkilenir? Bu değişikliklerin cinsel fonksiyona etkisi ne kadardır?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin