Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Meni Problemleri

Meni normalde nasıl gözükmeli?
Erkeklerde meni problemleri hakkında sık sorulanlar... Meni vücudun neresinde üretilir, ne zaman salgılanır? İçinde hangi oranda sperm bulundurur, başka hangi hücreleri bulundurur? Normalde kokusu, rengi ve diğer özellikleri nasıl olmalıdır? Meninin rengi, kıvamı, görüntüsü hangi etkenlerle zaman zaman değişim gösterebilir? Meninin görüntüsünde, kıvamındaki hangi değişiklikler bir enfeksiyon veya hastalık belirtisi olabilir? Azosperminin anlamı nedir? Azospermi hangi nedenlerden kaynaklanabilir? Nasıl teşhis edilir? Farklı nedenlerine göre ne gibi farklı tedavi yöntemleri uygulanabilir? Tedavinin başarı düzeyi nedir? Sperm alerjisi kadında ve erkekte nasıl ortaya çıkar? Hangi nedenlerle sperme alerji oluşabilir? Sperm alerjisi cinsel ilişki sırasında ve döllenmeyle ilgili ne gibi sonuçlar doğurabilir? Sperm yavaşlığı döllenmede nasıl bir sorun yaratabilir? Sperm yavaşlığının nedenleri nelerdir? Tedavi edilebilir mi? Boşalma sırasında meni gelmemesi hangi hastalık, rahatsızlık ya da operasyonlardan kaynaklanabilir? Genetik boyutu var mıdır? Nasıl teşhis edilir? Meni testi nedir? Hangi hastalıkların ortaya çıkarılması için kullanılır? Meni testinde çıkan hangi anomaliler veya farklılıklar kısırlık kapsamına girmez ve ilerde kısırlık oluşmasına yol açmaz? Hangi meni verileri kesin olarak kısırlık belirtir? Meni ile ilgili problemler ne gibi ilaç tedavileriyle çözülebilir?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin