Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Meme Ucu Çatlakları ve Tedavisi

Meme ucu çatlaklarını önlemek için nasıl bir bakım yapmalıyız?
Meme ucu çatlakları hakkında bilmeniz gerekenler... Meme ucu çatlağı nedir? Memenin ve meme ucunun yapısı nasıldır? Meme ucunda çatlak nasıl oluşur? Meme ucu çatlakları kişinin yaşam kalitesini nasıl etkiler? Meme ucu çatlakları emziren annelerde neden daha sık görülür? Hamile olmayan ya da emzirmeyen kadınlarda da ortaya çıkabilir mi? Hangi sorunlar meme ucu çatlaklarına yol açabilir? Emzirmek neden meme ucunda çatlak oluşmasına yol açabilir? Başka hangi sorunlar meme ucunun çatlamasına yol açar? Meme ucunda çatlak olmasını nasıl önleyebiliriz? Emziren anneler meme ucu çatlaklarını nasıl önleyebilir? Meme ucu bakımı için ne tür ürünler kullanabiliriz? Meme ucu çatlakları nasıl tedavi edilir? Emzirmeye devam eden anneler için ne tür tedavi yöntemleri var? Emzirme dönemi bitince çatlaklar da kendiliğinden geçer mi?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin