Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Meme Ucu Akıntıları

Meme ucunda akıntı hangi hastalıkların belirtisi olabilir?
Meme başı akıntıları hakkında merak edilenler... Memedeki hangi değişiklikler meme ucunda akıntıya yol açar? Vücuttan meme ucuna nasıl bir sıvı salgılanır? Meme başında akıntı hangi farklı nedenlerden kaynaklanıyor olabilir? Kadınların hangi dönemlerinde, hangi durumlarda doğal olarak meme ucundan akıntı olur? Regl öncesi akıntı normal mi? Doğumdan önce gebelikte akıntı normal mi? Bu akıntılar ne şekilde gelir, özellikleri nelerdir? Akıntılar ne kadar sürerse normaldir? Meme ucu akıntısı her zaman hastalık göstergesi midir? Akıntının hastalık belirtisi olup olmadığı nasıl anlaşılabilir? Meme ucundaki hangi tip akıntılar kansere işaret eder? Kanser ihtimali varsa muayene nasıl yapılır? Hangi tanı yöntemleri kullanılarak vakaya bakılır? Akıntı menopoz sonrası kadınlarda neden anormaldir? Menopoz sonrasında meme ucu akıntısının nedenleri nelerdir?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin