Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Meme Küçültme Operasyonu

Meme küçültme ameliyatı sırasında hasta neler yaşar?
Meme küçültme hakkında merak edilenler... Meme küçültme operasyonu nedir? Hangi durumlarda gereklidir? Aşırı büyük memelerin yarattığı ortopedik ve estetik sorunların giderilmesi için mi yapılır? Meme küçültme operasyonu öncesinde ne tür ölçümler yapılır? Küçültme işlemi kişinin istediği ölçülerde mi yapılır? Operasyon genel anestezi altında mı yapılır? Ameliyat için kesiler nereden açılır? Fazla doku nasıl alınır? Sadece yağ dokusu mu alınır, süt bezleri de alınır mı? Meme küçültme ameliyatında kesiler nasıl kapatılır? Göğüsleri küçültmek için kullanılan kesisiz yöntemler de var mı? Spor yapıp, kilo vererek göğüsler küçültülebilir mi? Liposuction ya da benzer yöntemlerle yağ dokusu alınarak göğüslerin küçülmesi sağlanabilir mi? Ameliyatta göğsün küçülmesiyle birlikte dikleşmesi de mi sağlanır? Meme küçültme ameliyatında kesiler nereden yapılır? Hangi boyutlarda kesiler yapılır? Bunların iz bırakma ihtimali var mı? İz bırakmaması için neler yapılır? İz bırakmayan dikişler mi kullanılır? Kesi izinin gizlenmesi için ne tür yöntemlere başvurulur?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin