Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Meme Kanserinde Erken Teşhis

Meme kanseri nasıl erken teşhis edilir?
Meme kanserinin erken teşhis etme yöntemleri hakkında merak edilenler... Meme kanseri teşhisi zor bir rahatsızlık mıdır? Meme kanseri hızlı yayılan bir hastalık mıdır? Meme kanserinin erken teşhisi için hangi yöntemler kullanılır? Elle kontrolde meme kanserine kesin teşhis koyulabilir mi? Meme kanserinin kesin teşhisi mamografi ile mi konulur? Kanserin türünü belirlemek için hangi yöntemler kullanılır? Meme kanserin erken teşhis etmek için hangi değişikliklere dikkat edilmeli? Her meme akıntısı kanser belirtisi midir? Hangi tür meme akıntıları kanser belirtisi olabilir? Meme kanserine karşı doktor nasıl bir muayene yapar? Yaş ilerledikçe muayene sıklığı nasıl değişmeli? Hangi yaştan itibaren kontrollere gidilmeli? Hangi sıklıkta memede kitle kontrolü yapmalıyız? Meme kanserine karşı kendimiz ne tür kontroller yapabiliriz? Göğsün hangi bölümlerinde kitle kontrolü yapmalıyız? Ayaktayken nasıl kitle kontrolü yapmalıyız? Yatma pozisyonunda meme nasıl kontrol edilmeli? Memenin hangi bölgelerinde kitleye rastlayabiliriz? Kitleleri hissedebilmek için meme üzerinde elin hareketi nasıl olmalı? Mamografi nedir? Mamografi nasıl çekilir? Mamografi meme kanserinin teşhisi için nasıl kullanılır? Meme kanserinin erken teşhisi için düzenli mamografi çektirmenin önemi nedir? Hangi sıklıkta mamografi çektirilmeli?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin