Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Meme Kanseri Ameliyatı

Meme kanserinde ne tür belirtiler görülür?
Meme kanserinin cerrahi tedavi yöntemleri hakkında sık sorulanlar... Meme kanserinin belirtileri nelerdir? Her meme kanseri olan kişinin göğsü alınır mı? Meme kanseri ameliyatlarında mutlaka memenin tümü alınmalı mıdır? Hangi durumlarda göğsün tümünün alınması gerekir? Meme kanseri ameliyatı ile göğüsleri alınan bir kadına kendi dokularından meme yapılabilir mi? Sorularınızı Op. Dr. Hakan Akıncı, UZMANTV'de, videolarla yanıtlıyor... Doktor nasıl bir muayene yapar? Yaş ilerledikçe muayene sıklığı nasıl değişmeli? Hangi yaştan itibaren kontrollere gidilmeli? Mamografi nedir? Hangi sıklıkta çektirilmeli? Memede şüphe edilecek bir değişiklik olmasa bile mamografi yapılmalı mı? Mamografi ne kadar güvenilir bir yöntemdir? Meme kanserinin hangi evresinde cerrahi yöntem kullanılabilir? Zor bir ameliyat mıdır? Başarı oranı nedir? Meme tamamen mi alınır? Hormon tedavisi yalnızca başlangıç aşamasındaki meme kanseri için mi kullanılır? Hormon tedavisinin yan etkileri nelerdir? Ne kadar süre hormon almamız gerekir? Kemoterapi hangi durumlarda tercih edilir? Vücudun hangi bölgelerine uygulanır? Kemoterapi ile kanserden tamamen kurtulabilir miyiz?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin