Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Meme Büyütme Operasyonu

Göğüsleri büyütmek için ameliyat dışında yöntemler var mı?
Meme büyütme operasyonu nedir? Hangi durumlarda gereklidir? Hastanın isteği üzerine, estetik nedenlerle mi yapılır? Hamilelik sonrası göğüslerde oluşan şekil bozukluğunun düzeltilmesinde meme protezleri nasıl kullanılır? Meme büyütme ameliyatı riskli bir ameliyat mıdır? Riskleri nelerdir? Diğer ameliyatlarla kıyaslandığında daha mı kolay ve risksiz bir ameliyattır? Meme büyütme ameliyatı genel anestezi altında mı yapılır? Ameliyat ne kadar sürer? Kişi, ameliyat sırasında herhangi bir şey hisseder mi? Zor geçen bir operasyon mudur? Memeyi büyütmek için hangi yöntemler kullanılır? En sağlıklı ve en estetik sonuç veren yöntem hangisidir? Silikon protez en yaygın yöntem midir? Bu protezler memeye nasıl yerleştirilir? Yağ enjeksiyonu vs. tercih edilen yöntemler midir? Neden tercih edilmez? Meme büyütmede daha az izli hangi teknikler uygulanabilir? Tekniklerin avantajları ve dezavantajları nelerdir? Sonuçlar ne kadar zamanda görülür? Göğüs büyütmede kullanılan en yaygın yöntem meme protezi kullanmak mıdır? Protez memeye nasıl yerleştirilir? Kesi nereden açılır? Kesi yapmadan protez memeye yerleştirilemez mi? Koltuk altı, göbek deliği gibi noktalardan girilerek protez memeye yerleştirilebilir mi?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin