Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Meme Ağrısı Hakkında Merak Ettikleriniz

Memede ağrı neden olur?
Meme ağrıları hakkında merak ettiğiniz her şey... Meme ağrısı deyince ne anlamalıyız? Mastalji ya da mastadoni neye denir? Hangi tür meme ağrıları bu sınıfa girer? Sık görülen bir rahatsızlık mıdır? Meme ağrılarının yüzde kaçı mastalji grubuna girer? Mastalji, tehlikeli bir durum mudur? Her iki memede de görülür mü? Şiddeti ve ağrı sıklığı nedir? Nerelere yayılabilir? Nasıl seyreder? Mastaljinin nedenleri nelerdir? Meme ağrısı nedensiz de ortaya çıkabilir mi? Meme ağrılarının büyük çoğunluğu herhangi bir rahatsızlığa bağlı olmadan mı ortaya çıkar? Adet döneminde meme neden ağrır? Memede enfeksiyon olabilir mi? Enfeksiyonlar meme ağrısına yol açabilir mi? Süt kanallarındaki hangi sorunlar meme ağrısı yapar? Hangi durumlarda kanser belirtisi olabilir? Ağrıyla birlikte başka hangi belirtiler varsa ciddi bir rahatsızlık olabilir? Ağrının şiddeti ve yerinden nedenini anlayabilir miyiz? Meme ağrısı nasıl geçer? Meme ağrısını geçmesi ya da şiddetinin azalması için kendimizi
neler yapabiliriz?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin