Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Mehmet Yaşin'le Karadeniz Yaylaları

Karadeniz'de hangi yaylaları mutlaka görelim?
Karadeniz Yaylaları'nda tertemiz ve keyifli bir geziye kim hayır diyebilir? Mehmet Yaşin Karadeniz Yaylaları'nı UZMANTV için anlatıyor. Özel araçla yaylaya çıkabilir miyiz? Hangi tip araçlar bu seyahat için uygun olur? Rehber eşliğindeki geziler daha mı eğlenceli? Rehbersiz gidersek ne tür problemler yaşayabiliriz? Karadeniz'de nasıl bir iklim var? Hangi dönemlerde daha çok yağış alır? Yayla turizmi için uygun olan aylar hangileri? Yaylaların yoğun olarak bulunduğu yerler hangileri? Turistik gezilere uygun olan yaylalar nerede? Yaylalar turistik olarak ne vaat ediyor? Karadeniz yemeklerinden hangilerini mutlaka denemeliyiz? Yaylalarda ne yenebilir? Yayla gezilerinde yemek problemi yaşar mıyız? Mutlaka çadır mı götürmeliyiz? Otel veya pansiyon bulmak mümkün mü? Köylülerin evinde kalabilir miyiz? Bungalov tipi evlere sık rastlanır mı? Karadenizliler hangi dönemde yaylaya çıkar? Neden yaylaya çıkılır? Karadeniz yaylalarında hangi festivaller düzenleniyor?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin