Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Mehmet Yalçın'dan Türk Şarapları

Kalecik Karası üzümü hangi özelliklere sahiptir?
Türkiye'de şarapçılık ne durumda? Gurme Mehmet Yalçın UZMANTV'nin sorularını yanıtlıyor: Hangi bölgede yetişen üzümlerden şarap olur? Kalecik Karası ve Öküzgözü üzümünden yapılmış şarapların özellikleri neler? Boğazkere ve Papazkarası üzümlerinden nasıl şaraplar yapılır? Hangi Türk şaraplarını mutlaka tatmalıyız? Türkiye'de şarapçılık gelişmiş bir düzeyde mi? Türk şarapları kaliteli mi? Tüm sorularınızın cevabı UZMANTV'de... Türk şaraplarında kaliteli olduğunu söylemek mümkün mü? Diğer ülke şarapları ile karşılaştırıldığında Türk şarapları için nelere söylenebilir? Hangi bölgelerimiz şaraplık üzümleri ile öne çıkıyor? Bu bölgelerin özelliği ne ki şaraplık üzümleri daha iyi? Boğazkere'nin kökeni neresidir?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin