Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Mehmet Coşkundeniz'den İlişki Kılavuzu

Eski sevgili ile arkadaş kalınmalı mı?
Birini çok seviyorsunuz ama karşılık görmüyorsunuz. Onu aklınızdan çıkarmak istiyorsunuz. Ünlü Yazar Mehmet Coşkundeniz'e kulak verin. Pek çok sevgilim oldu. Sevdim, sevildim. Ama hiçbirinin "doğru kişi" olmadığını düşündüm. Ömrüm ruh eşimi aramakla geçti. Gerçekten ruh eşi diye bir şey var mı? Doğru kişiyi bulduğumda nasıl anlarım? Yoksa zamanımı boşa mı harcıyorum? Okuldan bir kıza aşığım. Sürekli konuşuyoruz. Beraber zaman geçiriyoruz. Fakat bir türlü ona açılamıyorum. Yalnızken aklımda kuruyorum, beraberken ise dut yemiş bülbüle dönüyorum. Ona onu sevdiğimi nasıl söyleyebilirim? Sevgilimle geçen ay ayrıldık. Hala beni arıyor. Sohbet ediyoruz. Ben ise uygar kız numarası yapmaktan bıktım. Eski sevgili ile arkadaş kalmak şart mı? Yüzünü şeytan görsün. Beni terk etti. Daha niye arkadaş kalayım ki? Sevgilimden ayrılmak istiyorum. Ama bunu ona söyleyemiyorum. Onu kırmak, üzmek istemiyorum fakat artık onu sevmiyorum. Ne tür bahaneler bulabilirim? Ne söylersem onu kırmamış olurum? Ben bu çocuktan nasıl kurtulabilirim? Sevgilimi deliler gibi seviyorum. O benim ruh ikizim. Evlenelim diyorum, "Tamam" diyor. Ama hayatımızda hiçbir gelişme yok. Ben bu kızı evlenmeye nasıl ikna edebilirim? Nasıl punduna getirip nikah masasına oturabilirim? Çocuğumuz olduktan sonra ona daha da bağlandım. Ama ne yazık ki artık ona aşık değilim! Eşim ise halen bana aşık olduğunu söylüyor. Fakat biliyorum ki o da eskisi gibi değil. Sorun bizde mi yoksa evlilikte mi? Evlilik illa aşkı öldürüyor mu?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin