Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Meditasyonun Faydaları

Meditasyon yapmanın faydaları nelerdir?
Meditasyon zihnimizi, nefesimizi kontrol ederek daha iyi bir hayat yaşamamıza, yaşam kalitemizi yükseltmemize yardımcı olur. Hem hayatımızdaki sorunlardan kurtulmak hem de fiziksel rahatımızı korumak için yapabileceğimiz meditasyonun faydaları ile ilgili sorularınızın cevapları UZMANTV'de. İzleyin, meditasyonun hem cinsel, hem ruhsal hem de fiziksel sağlığınızda yaratacağı olumlu etkileri öğrenin. Fiziksel faydaları nelerdir? Psikolojik faydaları nelerdir? Meditasyon yapan kişi daha pozitif midir? Meditasyon yapmak kişiye neler kazandırır? Meditasyon bazı hastalıklarda alternatif bir tedavi olabilir mi? Meditasyon yapan biri hangi anlamda daha sağlıklı olur? Meditasyon yapmak mutluluk getirir mi? Meditasyon yapan biri hangi sıkıntılarından kolayca kurtulabilir? Meditasyon yapmak kişinin sorunlarına çözüm bulmasına yardımcı olur mu? Meditasyonun ikili ilişkilerde ne gibi faydaları olur? Meditasyon yapmanın kişinin aşk hayatına olumlu etki si var mıdır? Meditasyon yapan birinin cinsel hayatı nasıl olur? Orgazm süresini artırır mı?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin