Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Maydanoz Yetiştirin

Maydanoz nasıl ekilir?
Maydanoz yetiştirmeyi uzmanından öğrenin... Maydanoz tohumunu nasıl ve ne zaman ekmeliyiz? Ne miktarda tohum için ne kadar genişlikte bir toprak gerekir? Tohumu toprağa nasıl ekelim? Tohumları toprakta tek tek yuvalar açarak, sıralar halinde mi dikmek gerekir? Tohumları ne kadar derine ekelim? Saksıya da ekebilir miyiz? Tohumlar ne zaman filizlenmeye başlar? Bu arada ne kadar sulamak gerekir? Maydanoz yetiştirilecek toprak nasıl olmalı? Toprağımız uygun değilse ne yapmalıyız? Torf, gübre takviyesi yapmalı mıyız? Maydanozu ne zaman ekelim? Tohumunu nereden buluruz? Maydanoz hangi iklimlerde yetiştirilebilir? Hangi aylarda ekersek daha verimli olur? Maydanoz ektikten sonra bakımı nasıl yapılır? Ne kadar sürede bir sulamak gerekir? Yeterince sulanmazsa kurur mu? Maydanoz ne kadar sürede olgunlaşır? Hepsini birden toplamamıza gerek var mı? İhtiyacımız oldukça toplasak olur mu?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin