Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Matematik Dersi Çalışma Teknikleri

Matematik dersini anlamıyorum, nasıl öğrenebilirim?
Matematik dersine çalışma tekniklerini öğrenin... Matematik dersine nasıl çalışmalıyız? Çalışırken hangi tekniklerden yararlanabiliriz? Ne kadar vakit ayıralım? Yalnız mı çalışmalıyız? Matematik dersine grup olarak çalışabilir miyiz? Matematik çalışırken önce hangi konuları iyi bilmemiz gerekir? Temel matematik konularını mı iyi bilmeliyiz? Doğal sayıları mutlaka bilmek gerekir mi? Matematik dersini iyi anlamak için nasıl çalışmak gerekir? Özel ders almak gerekir mi? Dersi iyi dinlemek mi gerekir? Sınavlarda başarılı olmak için günden ne kadar matematik sorusu çözmek gerekir? Her gün test çözmeli miyiz? Matematiği kolay öğrenmek için nasıl çalışmak gerekir? Dersi nasıl dinlemeliyim? Anlamadıklarımı mutlaka sormam gerekir mi? Matematikte formülleri kolay öğrenmek için nasıl notlar alabilirim? Formülleri görebileceğim bir yere asabilir miyim? Formülleri ezberlemem mi gerekir? Geometri konularına çalışırken nelere dikkat etmeliyim? Geometri çalışırken nasıl bir sıra takip edeyim? Geometri formüllerine nasıl çalışabilirim? Matematik dersine nasıl bir ortamda çalışabilirim? Matematik dersine verimli çalışmak için nelere dikkat etmeliyim?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin