Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Maraton Koşmanın Püf Noktaları

Koşu öncesi nefes nasıl açılır?
Uzun mesafe koşmanın yolları hakkında bilmedikleriniz... Uzun mesafede önemli olan hız mı yoksa dayanıklı olmak mıdır? Uzun mesafe koşarken nelere dikkat edilir? Maratoncular hangi kondisyon çalışmalarını yapmak zorunda? Haftada kaç gün ve saat idman yapılır? Maraton koşusu sırasında hangi kural ihlalleri diskalifiye olmaya neden olur? Hangi hareketler yasaktır? Rakip geçilirken nelere dikkat edilir? Koşucu yarışa nasıl hazırlanmalı? Nasıl ısınmak gerekir? Nefesini nasıl düzene sokmalı? Maraton koşusuna başlarken yarışçılar nasıl dizilir? Rakibin önüne nasıl geçilir? Hangi kulvarda pozisyon alınmalı? Sorularınızın yanıtları UZMANTV'de!
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin