Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Mantarlı Omlet Tarifi

Mantarlı omlet nasıl yapılır?
Mantarlı omlet yapmanın inceliklerini öğrenin... Mantarlı omlet için hangi malzeme, ne ölçüde kullanılır? Omletin içine mantarın dışında hangi malzemeler eklenebilir? Tereyağı mı zeytinyağı mı kullanmakdaha idealdir? Omlet yapımında kullanacağımız mantarı seçerken nelere dikkat etmeliyiz? Hangi tür mantarlar omlet yapımında kullanılabilir? İyi bir mantarı nasıl anlayabiliriz? Omlete konacak olan mantarlar nasıl kesilmeli? Omleti ne kadar süre pişirmek gerekir? İyi bir mantarlı omlet yapmanın püf noktaları nelerdir? Yumurtayı çırparken içine süt katmak gerekir mi? Mantarlı omlet nasıl süslenir? Hangi garnitürler kullanılır? Mantarlı omlete yakışan baharatlar hangileridir? Omleti nasıl kesmek-dilimlemek gerekir?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin