Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Manikür Nasıl Yapılır

French manikür nasıl yapılır?
Maniküre elleri nasıl hazırlarız? Manikür öncesinde ele nasıl bir bakım yapmalı? Tırnak etleri nasıl kesilir? Tırnakları nasıl törpüleyebiliriz? Tırnaklarımızı yuvarlak mı küt mü törpülemeliyiz? French manikür nasıl yapılır? French sürdürmek için tırnaklarımızın nasıl olması gerekir? Manikürden sonra ellere nasıl bir bakım yapılmalı? Manikür ile ilgili merak ettikleriniz videolarla, uygulamalı olarak UZMANTV'de! Manikür işlemine başlamadan önce ellerimizi nasıl bir suda, ne kadar bekletelim? Sadece krem sürmek etlerin yumuşamasını sağlar mı? Tırnak etlerini keserken nelere dikkat etmeliyiz? Keseceğimiz derinliği doğru bir şekilde nasıl ayarlayabiliriz? Kesme yönümüz nasıl olmalı? Törpülemeye tırnağın neresinden başlanır? Törpüleme ileri-geri mi yoksa tek yönlü mü olmalı? Doğru törpülendiği nasıl anlaşılır? Yanlış törpülemenin tırnağa bir zararı olur mu? Küt törpüleme hangi tırnak yapısında daha güzel durur? Törpülemeye tırnağın neresinden başlayalım? Köşelerin sivri olmaması için ne yapalım? Tırnağın köşeleri ortasına göre daha uzun ve sivri kalıyorsa neyi yanlış yapıyoruzdur? Tırnağı yuvarlak yapmak için uzunluğunun ne kadar olması gerekir? Her tırnak yuvarlak yapılabilir mi? Yuvarlak yapmak için törpülemeye tırnağın neresinden başlayalım? French manikürde tırnaklar nasıl törpülenir? Hangi renk oje sürülür? Tırnakların uç kısmına beyaz nasıl sürülür? Beyazı taşırmadan sürmenin kolay yolları nelerdir?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin