Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Makyaj İpuçları

Oval yüzlü kadınlar makyajda nelere dikkat etmeli?
Makyaj yapmanın püf noktaları... Makyajla gamzelerimizi daha belirgin hale nasıl getirebiliriz? Gamzeleri belirgin göstermek için nasıl bir makyaj tekniği uygulamamız gerekir? Çenesi uzun olan kadınlar bunu gizlemek için nasıl makyaj yapmalı? Renkleri ve makyaj malzemelerini nasıl kullanmalı? Çenesi sivri olan kadınlar bunu gizlemek için nasıl makyaj yapmalı? Renkleri ve makyaj malzemelerini nasıl kullanmalı? Oval yüz deyince ne anlamalıyız? Oval yüze makyaj zor mudur? Oval yüze nasıl makyaj yapmalıyız? Hangi bölgeleri ön plana çıkarmalıyız? Ters üçgen yüz deyince ne anlamalıyız? Ters üçgen yüzlere makyaj yapmak zor mudur? Ters üçgen yüze makyaj yaparken dikkatler hangi alanda toplanmaya çalışılmalıdır? Göz makyajımızın kalıcılığını nasıl artırabiliriz? Fondöten ve allığın dağılmaması için neler yapabiliriz? Dudak makyajının kalıcı olmasını nasıl sağlarız?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin