Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Makarna Sosları

Makarnaya pratik sos nasıl hazırlanır?
UZMANTV mutfakta... Makarna sosu hazırlamanın tüm inceliklerini Restoran Sahibi Deniz Dizdaroğlu videolarla anlatıyor. Napoliten, bolonez, alfredo sosların adım adım nasıl yapıldığını öğrenmek istiyorsanız videolarımızı izleyin. Alfredo sos hangi malzemelerden yapılır? Alfredo sos nasıl hazırlanır? Alfredo sosun lezzeti nasıl artırılır? Bolonez sos hangi malzemelerden yapılır? Bolonez sos nasıl hazırlanır? Lezzetli bolonez sos hazırlamanın püf noktaları nelerdir? Napoliten sos hangi malzemelerden yapılır? Napoliten sos nasıl hazırlanır? Lezzetli napoliten sos hazırlamanın püf noktaları nelerdir? Pesto sos hangi malzemelerden yapılır? Pesto sos nasıl hazırlanır? Pesto sosun lezzetini nasıl artırabiliriz? Kremalı mantarlı sos yapmak için hangi malzemeler gerekir? Kremalı mantarlı sos nasıl hazırlanır? Makarna için en pratik nasıl bir sos yapabiliriz? Pratik makarna sosu için hangi malzemeleri tercih etmeliyiz? Beşamel sos hangi malzemelerden yapılır? Beşamel sos nasıl hazırlanır? Lezzetli beşamel sos yapmanın püf noktaları nelerdir?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin