Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Makarna Çeşitleri

Makarna nasıl üretilir?
Fettuccine, fusilli, penne... Acaba bunlar nedir diye düşünüyorsanız, imdadınıza UZMANTV videoları yetişiyor. Makarna çeşitlerini, ideal pişirme sürelerini ve nasıl üretildiklerini uzmanımıza sorduk, videolarla yanıtladı. Makarna neden elde edilir? Makarna nasıl yapılır? Makarna üretiminde hangi aşamalardan geçilir? Şekil nasıl verilir? Evde makarna yapabilir miyiz? Penne makarnanın şekli nasıldır? Penne makarnanın özellikleri nelerdir? Penne makarnanın pişme süresi ne kadardır? Penne makarnaya hangi soslar yakışır? Spagettinin özellikleri nelerdir? Spagetti ne kadar sürede pişer? Spagettiye hangi soslar yakışır? Tortellini makarnanın şekli nasıldır? Tortellini makarnanın özellikleri nelerdir? Tortellini makarnanın pişme süresi ne kadardır? Tagliatelle ile aynı mı? Fettuccine makarnanın şekli nasıldır? Fettuccine makarnanın özellikleri nelerdir? Farfalle makarnanın şekli nasıldır? Fusilli makarnanın şekli nasıldır?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin