Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Magnezyum Minerali

Magnezyum eksikliği nasıl anlaşılır?
Magnezyum hakkında merak ettikleriniz... Magnezyum nedir, ne işe yarar? Günlük magnezyum ihtiyacımız ne kadardır? İzleyin, magnezyum eksikliği nasıl anlaşılır, magnezyum içeren besinler nelerdir, uzmanından öğrenin. Kimlerde magnezyum ihtiyacı daha fazladır? Yanıtlar UZMANTV'de! Hangi besinlerde bulunur? Günlük ihtiyacı karşılamak için hangi besinlerden ne ölçülerde yiyebiliriz? Günlük magnezyum ihtiyacımız ne kadardır, bunu karşılamak kolay mı? Eksikliğinde hangi hastalıklar çıkabilir? Osteoporoz ile ilişkisi nedir? Magnezyum eksikliğimiz olduğunu hangi belirtilerden anlayabiliriz? Hangi hastalıklardan sonra daha çok alınmalı? Hangi psikolojik ve fizyolojik durumlarda magnezyum daha fazla alınmalı?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin