Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Maden Suyunun Faydaları

Maden suyunun faydaları nelerdir?
Maden suyu ile minarelli su aynı şey midir? Maden sularının çeşitleri var mıdır? Soda ile maden suyu arasındaki fark nedir? Tüm yeraltı suları maden suyu mudur? Maden suyu çeşitleri nelerdir? Etiket değerleri neyi ifade eder? Maden suyunu etiketine bakarak mı almalıyız? Cam şişe, plastik şişe tercihi yapılmalı mı? Belirli bölgelerden çıkanların daha faydalı olması gibi bir şey söz konusu mu? Maden suyu hangi rahatsızlıklar için yararlıdır? Maden suyunu ne kadar tüketmek gerekir? Ne sıklıkta içilmeli? Bazı rahatsızlıklar için düzenli içilerek tedavi gibi devam ettirilir mi? Muhtemel bazı muhtemel hastalıkların oluşmasını engelleyebilir mi? Bazı rahatsızlıklarda zararlı olabilir mi? Fazla tüketmek zararlı olabilir mi? Hamileler içebilir mi? Çocukların içmesinin sakıncası var mı?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin