Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Mackolik.com

Mackolik.com nereden para kazanıyor?
UZMANTV izleyin, internette başarılı olmanın püf noktalarını öğrenin. Mackolik.com hangi sitelerle kardeş? Mackolik.com'un gelecekteki hedefleri ne? Mackolik.com'un bir gününde neler yaşanıyor? Mackolik.com ne sitesi? Kurucuları kimler? Fikir nasıl ortaya çıktı? Hazırlığı ne kadar sürdü? Site ne zaman online oldu? Bugüne kadar nasıl bir gelişim gösterdi? Mackolik.com'da nasıl bir ekip yapılanması var? Yazılımcılar, editörler, yazarlar? Site için ne tür istihdamlar var? Sitede ne tür işler var? Kim, ne yapıyor? Maç günleri neler yapılıyor? Mackolik.com'da ne tür uygulamalar var? Rakip spor sitelerinden farklı olarak neler var? Ne tür istatistikler sunuluyor? Sadece sizde olanlar hangileri? Sitenin nasıl bir ziyaretçi profili var? Futbol haberleri dışında, iddaa, online bahis vb. oynayanlar mackolik.com'u neden ziyaret ediyor? Günde kaç kişi ziyarer ediyor? Ne kadar sayfa gösteriliyor? Sitenin gelir kaynakları neler? Toplam gelirde hangi kaynağın ne kadar oranı var? Yeterince kazanıyor musunuz yoksa geleceğe dair yatırım mı yapıyorsunuz? Ne kadar büyümeyi planlıyorsunuz? Maçkolik spor dışında faaliyet gösterecek mi? Maçkolik.Complex niçin kuruldu?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin