Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Mac mi PC mi

Mac bilgisayar mı yoksa PC mi tercih edelim?
İşte hep merak edilen konu. Mac mi almalı, yoksa PC mi? Mac'i yalnızca tasarımcılar mı kullanmalı? PC daha mı hızlı? Fiyat farkına neden olan özellikler nelerdir? Mac uzmanından izleyin. Mac OS X ile Windows işletim sistemi arasında ne farklar var? Üstünlükleri, eksikleri nedir? OS X çökmeyen bir sistem mi? PC'ye göre üstünlükleri, zayıflıkları neler? 'Toplama Mac' diye bir kavram var mı? Yeni bir çevre birimi -printer gibi- takıldığında asla uyum sorunu yaşanmıyor mu? Mac'lerde PC'ye göre daha az virüs sorunu yaşandığı söyleniyor. Doğru mu? Neden? Mac'lerde PC kadar program çeşidi olmadığı söyleniyor. Doğru mu? Genel anlamda baktığımızda arada fiyat farkı var mı? Bu fark neden kaynaklanıyor? Hangisini tercih edelim? Neden? Bu tercihe yöneltecek avantajlar nelerdir?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin