Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

LYS Hakkında Merak Edilenler

LYS'de Matematik sınavının özellikleri nelerdir?
Üniversitelere giriş sınav sistemi değişti. LYS hakkında merak ettiğiniz her sorunun cevabını uzmanından dinleyin. İzleyin, Fen Bilimleri, Matematik, Sosyal Bilimler, Türkçe-Edebiyat ve Yabancı Dil sınavları hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olun. Ne zaman yapılacak? Hangi adaylar girebilecek? Hangi başlıklarda kaç farklı sınav var? Sınavlar aynı gün mü ayrı günlerde mi yapılacak? Adaylar bütün sınavlara girmek zorunda mı?Hangi sınava gireceklerine ne zaman karar verecekler? 5 ayrı sınavın konuları hangi senelere ait olacak? Ne tip sorular gelecek? Adaylar hangi konulara ağırlık vermeli? Her bölümde kaç soru olacak? Zorluk derecesi nedir? MF, TM, TS ve YD için ayrı ayrı hangi test cevaplanmalı?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin