Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

LPG'li Araç Kullanırken

LPG taktırılan araçların motor ömrü kısalır mı?
LPG'nin tehlikeleri var mı? Araçlar nasıl bir bakım ister? Servis müdürü Cengiz Pulaş yanıt veriyor. Aracı ilk çalıştırmada mutlaka benzin mi tercih edilmeli? Soğuk havalarda benzin kullanmak motor için daha mı iyi olur? Uzun yolda giderken LPG'yi devre dışı mı bırakmalıyız? LPG'li araçların benzinli araçlardan farklı bakımları var mı? Ne kadar zamanda bir bakım yaptırmalılar? LPG'li araçlara yakıt alırken nelere dikkat edilmeli? Depo nereye kadar doldurulmalı? LPG'nin performansı daha mı az? LPG'nin verdiği enerji uzun yolda kullanmaya yeterli değil mi? LPG'li motor gerçek performansını gösteremez mi? LPG'nin motora ve parçalarına ne tür etkileri var? Motor yağını daha kısa ömürlü olmasına mı sebep olur? LPG takılan araçta benzin akışı iptal mi edilir? Dilediğimiz zaman benzine dönebilir miyiz? Araca bu seçim için nasıl bir mekanizma takılıyor? LPG'li araçlara LPG kullanıldığını gösteren çıkartma yapıştırılmalı mı? Kapalı yerlere park edebilirler mi? Kaza ya da yangında neler yapılmalı?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin