Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Lösemi Tedavisi

Lösemi için kemik iliği nakli nasıl yapılır?
Lösemi tedavisindeki gelişmeleri, başarı şansını ve tedavi yöntemlerini uzmanımızdan dinleyin. Löseminin kesin tedavisi var mı? Başarı oranı nedir? Her lösemi türü için benzer oranlar mı geçerli? Yaş ile başarı oranı arasında ilişki var mı? Yükleme tedavisi nasıl yapılır? Hangi ilaçlar bir arada kullanılır? Yükleme tedavisinin başarı oranı nedir? Pekiştirme tedavisine ne zaman başlanabilir? Kemoterapinin uygulandığı lösemi tipleri nelerdir? Kemoterapi hastayı nasıl etkiler? Başarı sağlanan bir tedavi yöntemi midir? Kemik iliği nedir? Kimlerin kemik iliği nakil için kullanılabilir? Hangi lösemi türleri için bu yöntem uygun olur? Lösemi riski azalır mı? İlerleyen yaşlarda tekrarlama oranı nedir? Lösemiden kesin kurtulmak mümkün mü? Lösemi tedavileri çok pahalı mı? Ne tür giderler oluyor? Hastalara destek veren kurumlar hangileri?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin