Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Lohusa Şerbeti

Lohusa şerbeti nasıl yapılır?
Lohusa şerbetinin yapılışı hakkında merak ettikleriniz... Lohusa şerbeti için gereken malzemeler nelerdir? Loğusa şekeri nedir, nerelerde bulunur? Lohusa şekerinin tarifteki işlevi nedir? Bu şekeri bulamazsak yerine ne koyabiliriz? Hangi baharatların konması şart, hangileri ağız tadına göre eklenebilir? Şerbetin üzerine hangi kuruyemişler eklenebilir, bunlar nasıl inceltilmiş olmalı? Lohusa şerbeti kaynatırken malzemeler hangi sırayla eklenir, ne kadar kaynatılır? Baharatlar şerbete ne zaman, nasıl eklenir? Lohusa şerbeti geleneksel olarak ne zaman, hangi ziyaretçilere ikram edilir? Sıcak mı soğuk mu ikram etmek daha makbul? Nasıl bir kapta ikram etmeli? Üzerine ne serpilmeli? Yanında ne tür yiyecekler ikram edilebilir, tatlı mı tuzlu mu iyi gider? Lohusa şerbeti dolapta ne kadar süre bekleyebilir?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin