Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Limited Şirket Rehberi

Limited şirket nasıl kurulur?
Mali müşavirimiz limited şirketlerle ilgili bilmeniz gerekenleri anlatıyor. Limited şirket nedir? Nasıl kurulur? Limited şirket kurmanın ne tür avantajları var? UZMANTV'de izleyin, öğrenin. Limited şirketin tanımı nedir? Neden limited denir? Hissedarlara yüklenen sorumluluklar az mıdır? Açması-kapatması anonim şirkete göre daha mı kolaydır? Bu şirket yapısıyla hangi işler yapılabilir? Genel kurul yapmaları gerekir mi? Limited şirketler hangi işleri yapamaz? Halka açılabilirler mi? En az kaç ortak olmalıdır? En fazla kaç ortak olabilir? Aralarından bir müdür seçebilirler mi? En az ne kadar sermaye olmalıdır? Bu sermaye nereye yatar? Sermaye payı katlar şeklinde mi olmalıdır? Kuruluşa dair genel bilgiler nelerdir? Kuruluş ne kadar sürüyor? Hangi aşamalardan geçiliyor? Ne tür evraklar gerekir? Limited şirket kapatma nasıl bir süreçtir? Zor mudur? Ne kadar sürer? İhtiyaçlar bu yönde gelişirse anonim şirket haline gelebilir mi? Bu nasıl bir süreçtir? Ne kadar sürer?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin