Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Likör Çeşitleri

Nane likörünün özellikleri nelerdir?
UZMANTV'de likör çeşitleri ile ilgili bilmedikleriniz... Hangi likörün sizin damak tadınıza daha uygun olduğunu biliyor musunuz? Altın likörün özellikleri nelerdir, muz ve nane likörünün içimi nasıldır; nelerle iyi giderler, izleyerek öğrenin. Sorularınızı içki uzmanımız Ertan Engin videolarla UZMANTV'de yanıtlıyor. Altın likörünün içinde gerçek altın parçaları mı var, yanına ne yakışır, altın likörü ile hangi hangi kokteyller yapılabilir? Bailey's'in özellikleri nelerdir, nelerden yapılıyor? Bailey's daha çok kadınların tercih ettiği bir likör mü? Bailey's ile hangi kokteyller yapılabilir? Nane likörüyle hangi kokteyller yapılabilir? Nane likörünün yanında ne iyi gider? Nane likörünün yanında neler içilebilir? Amaretto likörünün özellikleri nelerdir? Nelerden yapılır? Amaretto'nun yanına ne yakışır? Amaretto'yla yapılan kokteyller nelerdir? Muz likörüyle hangi kokteyller yapılabilir? Yanına ne yakışır?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin