Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Lider Yönetici Olun

Liderlik özelliklerini geliştirmek isteyen yöneticiler neler yapabilir?
Lider yönetici olmanın yolları! Stratejik Planlama Uzmanı Salim Kadıbeşegil, sonradan liderlik özelliklerinin sonradan kazanılıp kazanılamayacağını, lider yöneticilerin ekipleriyle nasıl iletişim kurması gerektiğini anlatıyor. Çalışanlara ekip ruhunu nasıl kazandırabilirsiniz? Liderlik vasıflarınızı insanlara nasıl gösterebilirsiniz? Sorularınızın yanıtları UZMANTV'de... İyi bir lider ekibini yönetirken nelere dikkat etmeli? Çalışanlarını motive etmek isteyen ekip lideri hangi yolları izleyebilir? İçimizdeki liderlik özelliklerinin üstlerimiz tarafından fark edilmesini nasıl sağlarız? Ekibimizdeki çalışanlarla aramızdaki mesafeyi nasıl korumalıyız?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin