Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Lezzetli Zeytinyağlı Yapmanın Püf Noktaları

Lezzetli zeytinyağlı yapmanın incelikleri nelerdir?
Zeytinyağlı yemek yapmanın püf noktaları UZMANTV'de! Kısa zamanda zeytinyağlı yemek yapmanın yolları nelerdir? Zeytinyağlı yemeklere mutlaka şeker konulur mu? Zeytinyağlı yemekler nasıl bir sıcaklıkta servis edilmeli? İzleyin, lezzetli zeytinyağlı yemek yapmanın yollarını uzmanından öğrenin. Zeytinyağlı yemek yaparken nasıl bir sıra izlenmeli? Malzemeleri çiğden koyma, pişirme süresi gibi ortak özellikleri nelerdir? Zeytinyağlı yemeklerin daha lezzetli olması için neler yapılabilir? Malzemelerin dondurulmuş olması lezzetini etkiler mi? Bir sebze yemeğini mevsimi dışında yapmak için nasıl saklamalıyız? Domatesi nasıl ezip saklarsak daha sonra vakit kazanırız? Düdüklü tencerede pişirmek lezzetini kaybettirir mi? Şeker neden konur? Ne kadar şeker konur? Şeker konmazsa tat nasıl olur? Zeytinyağlı yemekler sıcak yenir mi? Buzdolabından çıkardıktan sonra ne kadar süre beklenmeli?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin