Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Levrek Buğulama Tarifi

Fırında levrek buğulama nasıl yapılır?
Levrek buğulama yapmayı öğrenin. Levrek buğulama için gerekli malzemeler nelerdir? Buğulama için nasıl balık seçilir? Deniz levreği mi gerekir? Çiftlik levreği ile lezzetli olur mu? Balıklar nasıl hazırlanmış olmalı? Malzemeler nasıl dizilir? Ateşin harı nasıl ayarlanmalı, kaç dakika pişirilmeli? Balıklar nasıl ayıklanır, nasıl yıkanır? Tepsiye konmadan ne şekilde kesilip hazırlanmalı? İçine malzeme konulur mu? Gerekli malzemeler nelerdir? Balıklar nasıl hazırlanmış olmalı? Malzemeler nasıl hazırlanır? Nasıl bir tepsi kullanılmalı? Malzemeler nasıl dizilir? Hangi ısıda kaç dakika pişirilmeli? Balık seçerken tazeliğini nasıl anlarız? Temizlerken neler önemli? Tencerede yaparken nelere dikkat edilmeli? Hangi durumda acı olabilir? Acı olmaması için nasıl önlem alınmalı? Maydanoz ne kadar öldürülmeli?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin