Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Lenf Drenaj Masajı Nedir

Lenf drenaj masajı nasıl yapılır?
Lenf drenaj masajının tüm inceliklerini videolarla UZMANTV'de bulabilirsiniz. Adını nereden almaktadır? Klasik masajdan nasıl ayrılır? Herkes için uygun mudur? Vücudun hangi bölgelerine yapılabilir? El veya makine kullanılabilir mi? Hangi tekniğin uygulanacağına nasıl karar verilir? Amaçları farklı mıdır? Lenf Drenaj masajı selüliti çözmeye nasıl yardımcı olur? Hangi sıklıkta masaj yaptırmak gerekir? Ne kadar sürede etki eder? Her kadında işe yarar mı? Bölgesel zayıflama için hangi teknikler uygulanır? Tek başına yeterli bir yöntem midir? Hangi sıklıkta masaj yaptırılmalıdır? Masaj vücut sıkılaştırmada nasıl kullanılır? Hangi teknikler uygulanır? Herkeste işe yarar mı?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin