Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Leke Nasıl Çıkarılır

Mürekkep lekesi nasıl çıkarılır?
Her leke için aynı yöntemi kullanmayın. UZMANTV izleyin, tüm püf noktaları öğrenin. Mürekkep lekesini çıkartmak için neler yapılabilir? Yağ lekesinin iz bırakmamasını nasıl sağlarız? Kıyafetleri nasıl silersek çay lekesinin çıkması daha kolay olur? Kan lekesini çıkarmak için hangi ürünler kullanılabilir? Kıyafetten, masa örtüsünden şarap lekesini sökmenin püf noktaları nelerdir? Hangi meyve sularının lekesi daha zor çıkar? Vişne suyu lekesini nasıl çıkartırız? Ruj lekesini sökmek için önceden suya bastırmaya gerek var mı? Kahve lekesi için nasıl bir temizlik ürünü kullanılmalı? Deterjanların çıkaramadığı hangi lekeleri geleneksel yöntemlerle çıkarabiliriz?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin