Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Laz Böreği Tarifi

Laz böreği nasıl yapılır?
Laz böreği yapmayı öğrenin. Karadeniz usulü laz böreği yapmak için hangi malzemeler gereklidir, laz böreği muhallebisi nasıl yapılı, sütü ne kadar kaynatalım, bşka bir yerde hangi malzemeleri birlikte çırpalım, kaynayan süte mi ekleyelim, uzmanından öğrenin. Laz böreği için muhallebiyi ne kadar süre pişirelim, kıvamını nasıl anlarız, laz böreği hamurunu nasıl hazırlayalım, hamurları nasıl açalım, videolarla öğrenin. Laz böreğin için tüm malzemeler tepsiye nasıl dizilir, ne zaman dilimlenmesi gerekir, böreğin tam anlamı ile laz usulü olmasını istiyorsak hangi baharatlardan kullanmamız gerekir? Laz böreği nasıl servis edilir? Tüm sorularınızın yanıtları UZMANTV'de...
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin