Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Lale Bakımı

Lale nasıl sulanır?
Lale çiçeği yetiştirme hakkında sık sorulanlar... Lale doğrudan güneş ışığı almalı mı? Lalenin ne kadar ışık alması gerekir? Lale yetiştirmek için uygun mevsim hangisidir? Lalenin günlük su ihtiyacı ne kadardır? Laleye verilen su fazla geliyorsa bunu nasıl anlarız? Lale az sulanırsa ne olur? Lale nasıl bir toprak ister? Lale yetiştirmeye uygun toprak nasıl bir toprak olmalı? Lalenin toprağı hangi sıklıkta değiştirilmeli? Lalenin saksı büyüklüğü ne olmalı? Saksının hangi malzemeden olduğu önemli mi? Lale saksısı nasıl değiştirilir? Lale nasıl temizlenmeli? Dökülen çiçekleri nasıl toplanmalı? Lale gübreleme ister mi? Lalenin ek besinlere ihtiyacı var mı?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin