Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Lahmacun Yapımı

Lahmacun içi nasıl hazırlanır?
Lahmacun yapmayı öğrenin. Lahmacun hamuru nasıl açılır, lahmacun kıymasında hangi malzemeler kullanılır? İzleyin, lezzetli lahmacun yapmanın püf noktaları nelerdir, lahmacun nasıl bir fırında pişirilirse daha güzel olur, uzmanından öğrenin. Lahmacun nasıl yapılır? Yanıtlar UZMANTV'de. Hamuru için hangi malzemeler gerekir? Hamuru nasıl hazırlanır? Ne kadar yoğrulur? Maya ne zaman katılır, ne kadar süre mayalanmalı? Hamur ne incelikte açılmalı? İçi için hangi malzemeler gerekli? Nasıl bir kıyma seçilmeli? Lahmacunun içi nasıl hazırlanır? Hamura nasıl yerleştirilir? Fırın hangi ısıda olmalı, lahmacunlar kaç dakika fırınlanmalı? Fırından alınınca üstüne ne sürülür?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin