Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Labrador Bakımı

Labrador retrieverlar sadece sahibini mi dinler?
Labrador retriever bakımı hakkında bilmeniz gerekenler... Sahibi labradorun arkadaşı mı, yoksa patronu mu olmalı? Labrador her şartta itaat eder mi? Sadece sahibini mi dinler? Labrador aile ile birlikte mi yaşamalı? Evin içinde yaşaması ne tür zorluklar yaratabilir? Labradorlar bahçede yaşamaya uygun köpekler mi? Nasıl bir tasma kullanmalıyız? Diğer insanlar ile ilişkisi nasıl olmalı? Labrador insanlarla iyi anlaşan bir tür mü? Labradorumuzun sinirlendiğini nasıl anlarız? Labradorlar için nasıl bir diyet uygulanmalı? Hangi yiyeceklerden uzak tutulmalı? Yavru ve yetişkin labradorlar için farklı besinler mi tercih edilmeli? Diğer cinslere göre hangi sorunlar daha fazla görülür? Hangi mide problemleri yaşanabilir? Labradorların diğer köpeklerden farklı olarak yaşadığı sağlık sorunları var mı? Labradorlar mutlaka yavruyken mi eğitilmeye başlanmalı? Kaç yaşından sonra labradoru eğitmek zor olur? Yanlış eğitim almış bir labradoru düzeltmek mümkün mü? Labradora tuvalet eğitimi verirken nelere dikkat etmek gerekir? Sert emirler geri tepebilir mi? Tuvalet yerine nasıl alıştırılır? Tuvalet eğitimi için hangi dönem uygun olur?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin