Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kuzu Tandır Yapmayı Öğrenin

Kuzu tandır nasıl yapılır?
Kuzu tandır yapmanın püf noktaları... Kuzu tandır yemeğinde hangi malzemeler kullanılır? Kuzu tandır yaparken malzemelerin ölçüleri ne kadar olmalı? Kuzu tandır için kullanılacak etler nasıl olmalı? Tandır yapılacak etin biraz yağlı olması daha iyi midir? Eti önceden nasıl marine etmeliyiz? Kuzu tandır alüminyum folyoya nasıl sarılmaladır? Kuzu tandır nasıl pişirilir? Fırında mı, tavada mı yoksa düdüklü tencerede mi pişirilmek daha iyidir? Kuzu tandır ne kadar sürede pişer? Kuzu tandır pişirilecek fırın kaç dereceye ayarlanmalı? Kuzu tandırın iyi piştiğini nasıl anlarız? Kuzu tandırın süslemesi nasıl yapılır? Kuzu tandır yemeğini servis ederken nelere dikkat etmeliyiz?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin