Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kuzu Şiş Tarifi

Kuzu şişin terbiyesi nasıl yapılır?
Kuzu şiş yapmayı öğrenin. Kuzu şiş için et nasıl seçilir? Etin daha yumuşak olması için nasıl terbiyelebilirsiniz? Kuzu eti terbiyesi için hangi malzemeler gerekir? İzleyin, kuzu şiş nasıl yapılır, kuzu eti şişe nasıl yapılır, kuzu şişin daha iyi pişmesi için nelere dikkat etmek gerekir, uzmanından öğrenin. Kuzu şiş nasıl yapılır? Yanıtlar UZMANTV'de! Şiş yapmaya uygun etler hangileri? Kuzu etinin özelliği nedir? Neden tercih edilir? Kuzu şişin terbiyesi için gereken malzemeler nelerdir? Terbiye nasıl yapılır? Nelere dikkat edilmeli? Kaç saat bekletilmeli, nasıl bir ortamda, ne şekilde saklanmalı? Pişirme zamanı geldiğini nasıl anlarız? Kuzu etleri şişe nasıl dizilir? Yanına hangi sebzeler konabilir? Yağ dizmek gerekir mi? Nerede pişirilir? Ateşin harı nasıl olmalı? Tuz ne zaman atılır? Ne kadar sürede pişer? Piştiği nasıl anlaşılır? Kuzu şişin yanında neler yenir? Hangi içkilerle iyi gider? Lavaşla mı ekmekle mi yenir? Lavaşa nasıl sarılır?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin